en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hakkımda
741

HAKKINDA   11 Temmuz 19998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Veysel Karani İlköğretim Okulunda tamamladı.

     2013 yılında Samandıra Lisesi'nde lise öğrenimine başladı. Buradaki üç yıllık öğreniminin ardından üniversite sınavlarına daha iyi hazırlanabilmek için 12. sınıfı, Sınav Temel Lisesi'ne geçerek burada devam etti. Ve 2016'da buradan mezun oldu.

Üniversite sınavından istediği sonuçları alamadığı için 2016-2017 eğitim öğretim yılları içerisinde dershaneye giderek yeni bir sınav hazırlığı dönemine giren Duygu, bu sefer daha iyi çalışıp İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde dört yıllık Sosyoloji bölümünü tutturmuştur ve  burada öğrenimine devam etmektedir.

2017 yılında üniversitesinin ilk yarı döneminde, abisi Enes KAYABAŞI'nın sponsorluğu ve gösterdiğ desteği sayesinde hayatının hiç bir döneminde hayır diyemeyeceği bir iş modeliyle karşılaştı. Hayatında şimdiye kadar öylesine bir fırsatla karşılaşmamış olan Duygu, yaptığı bu girişimcilikle hayatını daha genç yaşında şekillendirmeye başladı. Şimdi hem okulunu ilerletip iyi bir sosyolog olmanın hem de hayallerini gerçekleştirebilecek olan işini zevkle yapmanın peşindedir.

HAYDİ BİZDE PEŞİNE TAKILALIM :)